Naśladowcy Chrystusa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Naśladowcy Chrystusa

A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony - Mateusza 24:13
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Tu możesz się przywitać

Go down 
+7
Łukasz Staszewski
Odrodzony
Radosław P
Liksar
Lotion
OCKamil
Bushi
11 posters
AutorWiadomość
Bushi
Admin
Bushi


Liczba postów : 6
Join date : 16/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyPon Wrz 16, 2019 3:50 pm

Hej głowy do góry, świat szatana pewnie jeszcze trochę potrwa a my jesteśmy zmuszeni go oglądać. Oby to forum stało się drogowskazem dla wielu!


Witajcie ponownie!
Zgłasza się Bushi na służbę
Powrót do góry Go down
OCKamil
Admin
OCKamil


Liczba postów : 37
Join date : 13/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyPon Wrz 16, 2019 9:09 pm

Również witam serdecznie czytelników, zarówno starych jak i nowych. To ja Obserwator z nazwy na byłym forum.

Mam nadzieję, że nowe forum naśladowców Chrystusa sprawdzi się i będzie działac z pożytkiem dla wielu Smile

Pozdrawiam w Bogu Izraela!
Powrót do góry Go down
https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/
Lotion
Admin
Lotion


Liczba postów : 19
Join date : 15/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyPon Wrz 16, 2019 10:08 pm

Siem wszystkim,
niektórym mój nick i awatar jest znany ze starego forum

Po pewnej przerwie wracamy do głosu, mając nadzieję że treść tego forum będzie z pożytkiem dla starych z byłego forum, jak i dla nowych czytelników.

Będziemy kłaść szczególny nacisk, aby dyskusje były merytoryczne, bazujące na Słowie Bożym, w duchu wzajemnego szacunku i poszanowania odmienności zdania.

Każdy ma prawo się wypowiedzieć i oto w tym chodzi. Nikt nie ma monopolu na wiedzę, nikt nie jest lepszy czy gorszy.  Very Happy

Jedynym wyznacznikiem jest prawda, zgodność ze Słowem Bożym!

Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte będą pomocne dla każdego, niezależnie na jakim etapie poznawania prawdy się znajduje Laughing

zatem do dzieła, niech się dzieje Wola Boga

Z Bożą pomocą z pokorą ku prawdzie

Pozdrawiam, z Bogiem!
Powrót do góry Go down
Liksar
Admin
Liksar


Liczba postów : 53
Join date : 15/09/2019
Skąd : Podlasie

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyWto Wrz 17, 2019 2:23 pm

Witam wszystkich,

Liksar również wraca do czynnej służby po L4 Very Happy

Dla chwały Stwórcy ! Laughing
Powrót do góry Go down
https://liksar.wordpress.com/
Radosław P




Liczba postów : 5
Join date : 30/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyPon Wrz 30, 2019 4:02 pm

Ja również witam Wszystkich piszących i tylko czytających. Na starym forum mnie nie było choć zakładałem konto ze 3 razy, to żadne nie zostało aktywowane, mam nadzieję, że dołączą tu wszyscy ze "Starej Gwardii", ale również ludzie, których wcześniej z nami nie było Wink


Chwała Bogu Izraela
Powrót do góry Go down
Odrodzony




Liczba postów : 65
Join date : 27/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyWto Paź 01, 2019 12:52 pm

Ja również witam wszystkich ze starego forum, jak i nowych czytelników.

Też mam nadzieję, że to forum będzie miejscem naszego wspólnego, dalszego zgłębiania słów Boga i Jego Syna Isusa oraz merytorycznych dyskusji w tym zakresie we wzajemnym szacunku, w pokorze i we wzajemnej miłości, gdzie nikt nie jest i nie pretenduje do bycia przewodnikiem, prorokiem, mędrcem, czy nauczycielem, bo jeden jest tylko nasz Nauczyciel i Mistrz – Pan Isus.

Zaś my wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, ale też i sługami dla tych wszystkich, którzy poszukują drogi do Boga Izraela i Jego Syna i chcą kierować się każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Dlatego mam nadzieję, że to forum, które razem tworzymy, będzie pomocne dla takich właśnie osób Very Happy

Ku chwale naszego Boga i Jego Syna Isusa Mesjasza!
Powrót do góry Go down
Łukasz Staszewski




Liczba postów : 4
Join date : 30/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptySro Paź 02, 2019 12:37 am

Cześć bracia i siostry. Mam nadzieję, że to forum będzie również pożyteczne jak forum Henryka i nasze wspólne rozważania słów Boga i jego Syna przybliżą nas do życia wiecznego tu na Ziemi. Cieszę się, że znowu widzę osoby ze starego forum.
Z Bogiem bracia i siostry. Niech imię Jego będzie wychwalane pod niebiosa na wieki wieków.
Powrót do góry Go down
Art




Liczba postów : 5
Join date : 30/09/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyCzw Paź 03, 2019 6:17 pm

Witam wszystkich jestem Artur, forum zbawienie czytałem od 2015 roku, na pejsbukowej grupie ZLB jestem od początku i wypowiadam się tam z konta ukochanej żony Roksany Smile pozdrawiam was z Panem Bogiem Smile
Powrót do góry Go down
Aleksander




Liczba postów : 1
Join date : 03/10/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyCzw Paź 03, 2019 9:43 pm

No cześć wszystkim w końcu udało mi się zarejestrować Smile Dzięki Kamil za pomoc.
Powrót do góry Go down
tessα

tessα


Liczba postów : 12
Join date : 14/10/2019

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptyWto Paź 15, 2019 12:11 pm

Cześć, tu Elwira z grupy ZLB. Dzięki za przyjęcie Smile
Powrót do góry Go down
Szymon

Szymon


Liczba postów : 1
Join date : 26/01/2020

Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać EmptySro Sty 29, 2020 11:16 pm

Witam Wszystkich ! Ciesze się, że mogłem tutaj do Was zawitać (podziękowania dla Kamila Smile ) mam nadzieje, że znajdziemy wiele owocnych przemyśleń na chwałe Najwyższego !


Z Bogiem!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tu możesz się przywitać Empty
PisanieTemat: Re: Tu możesz się przywitać   Tu możesz się przywitać Empty

Powrót do góry Go down
 
Tu możesz się przywitać
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naśladowcy Chrystusa :: CZŁONKOWIE FORUM-
Skocz do: